Ako začať?

Krok 1: Registrace

Pokud máte zájem využívat naše služby, musíte se zaregistrovat. Uveďte prosím Vaše pravdivé údaje o osobě a společnosti, kterou registrujete. Položku Registrace naleznete v pravé části stránky v sekci Uživatelský panel. Po úspěšné registraci obdržíte informační e-mail s vašimi přihlašovacími údaji.

 

Krok 2: Uživatelský panel

Zde vidíte celkový přehled vašeho profilu. Jsou zde zobrazeny vaše informace uvedené při registraci a přehled vašich přidaných nákladů, vozidel a přehled rezervovaných nákladů a vozidel.

 

Krok 3: Chci si přidat náklad do nabídky

V horním panelu se nachází tlačítko Vložit náklad. Po stisknutí se vám zobrazí formulář pro vyplnění nákladu. Pro úspěšné vložení nabídky vyplňte co nejvíce informací (zejména pak kontaktní informace, datum, místo naložení a vyložení), aby případný zájemce měl kompletní parametry vaší nabídky.

 

Krok 4: Chci si přidat vozidlo

V horním panelu se nachází tlačítko Vložit vozidlo. Po stisknutí se vám zobrazí formulář pro vyplnění vozidla. Pro úspěšné vložení nabídky vyplňte co nejvíce informací (zejména pak kontaktní informace, datum, místo odjezdu a příjezdu), aby případný zájemce měl kompletní parametry vaší nabídky.

 

Krok 5: Chci si najít a rezervovat náklad

V horním panelu se nachází tlačítko Vyhledávání nákladu. Po stisknutí se vám zobrazí všechny nabídky. V horní částí stránky je jednoduchá filtrace, která vám usnadní vyhledávání vámi požadovaného nákladu. Po rozkliknutí nabídky se vám zobrazí kompletní informace o nákladu. Zde máte možnost si náklad rezervovat nebo vytisknout přehled. Po rezervaci nákladu ihned kontaktujte společnost, která náklad nabízí!

 

Krok 6: Chci si najít a rezervovat vozidlo

V horním panelu se nachází tlačítko Vyhledávání vozidla. Po stisknutí se vám zobrazí všechny nabídky. V horní částí stránky je jednoduchá filtrace, která vám usnadní vyhledávání vámi požadovaného vozidla. Po rozkliknutí nabídky se vám zobrazí kompletní informace o vozidlu. Zde máte možnost si vozidlo rezervovat nebo vytisknout přehled. Po rezervaci vozidla ihned kontaktujte společnost, která vozidlo nabízí!

 

Krok 7: Změna osobních údajů

V horním panelu se nachází tlačítko Můj profil. Po rozkliknutí se vám zobrazí přehled vašich údajů s možností změny. Pro potvrzení změny stiskněte tlačítko Změna.

 

Krok 8: Platba za poskytnutí členství

V sekci Uživatelský panel, který se nachází v horní části stránky, najdete tlačítko Provést platbu. Po stisknutí vás přesměruje na platební portál, kde si zvolíte jakou formou chcete platit. Pod tlačítkem Provést platbu je zobrazeno, za jak dlouho vám vyprší členství.


Jazyk: